VT Farm - шаблон joomla Форекс

ЗБЕРІГАННЯ ТА ДОГЛЯД ЗА ГОТОВИМИ ВИРОБАМИ

Зберігання та догляд за прикрасами з овочів та фруктів
 
Намагайтесь вирізати компоненти безпосередньо перед тим, як оздобити страву або скласти дану композицію. Таким чином овочі та фрукти будуть свіжими, а оздоблення та композиції будуть яркими. Оздоблення із овочів добре зберігаються в холодній воді в холодильнику при щоденній змінні води – від двох до п’яти днів. Овочі у воді твердіють і стають ламкими, при цьому якщо ви хочете надати форму вирізаній квітці , то робіть це відразу і тільки потім закладайте у воду. Прикраси з буряка бажано зберігати окремо, так як вони можуть, окрасити інші овочі. Із овочів найдовше зберігається кабак. Якщо  прикрасам із кабака робити щоденні « процедури  омолодження» у вигляді його занурення в холодну воду, на 10-20 хвилин, а весь інший час тримати в холодильнику загорнувши в харчову плівку,то воно може зберігатись до місяця. При цьому неможна зберігати кабак у воді постійно, так як через два-три дні розмокне і розвалиться. Прикраси, які знаходяться на столі, періодично збризкуйте холодною водою із пульверизатора., щоб вони не зав’яли і виглядали свіжими. Воду можна охолоджувати льодом. Нарізані фрукти довго не зберігаються. Єдина можливість продовжити їм життя - тримати в холодильнику, міцно закривши харчовою  плівкою, тим самим обмежити доступ повітря. Яблуко обов’язково потрібно збризкувати соком лимона, а то воно потемніє.
 А тепер поради по кожному фрукту, овочу і ягодам:
- Цибуля повинна бути свіжою, середнього або маленького розміру, стандартно кругла. Перед карвінгом краще замочити цибулю у холодній воді, щоб у вас не було сліз.
- Морква повинна бути однорідною (середина неповинна бути переспілою.)
Розмір від середньої до великої. Різати її краще злегка півядшей, але свіжість її легко повернути в крижані воді. Якщо є можливість – купіть її за пару днів до роботи і зберігайте в теплому місці.
- Червона редиска повинна бути свіжою, кругла, розмір від середньої до великої. Редис дуже добре розкривається в дуже ходній воді і легко зберігається в ній  від 1-3 днів.
- Велика біла редиска дайкон повинна бути середнього розміру і пряма. Не замочуйте її перед карвінгом просто почистіть.
- Огірки повинні бути довгими, прямими, темно-зеленими, без горбиків і не перезрілі.
- Помідори повинні бути круглі,червоні і дуже тверді, і любого розміру. Порізані помідори від потемніння спасає лимонний сік з водою.
- Кабак повинен бути із твердою сиридиною і м’якою шкіркою. Розмір любий. Після карвінга потрібно сполоснути кабак у холодній воді.
- Перець потрібен з дуже твердою шкіркою. Зазвичай для квітів беруть тільки маленький перець.
- Зелена цибуля використовується тільки ярко зелена.
- Пекінський салат повинен бути з дуже твердою і плотною серединою, середнього розміра.
- Лимон нарізаєм тільки з товстою шкіркою.
- Диня може бути жовта або зелена з тонкою  шкірою. Після вирізання збризкуйте диню холодною водою і обгорнути в плівку.
- Картопля розмір від середнього до великого. Форма овальна або кругла-залежить від квітки. Після карвінга картоплю замочують у холодній воді на 20-30 мін 
- Буряк зазвичай кругла і середнього розміру. Можна різати і кормові сорти буряка. Перед карвінгом буряк краще замочити в холодній воді на 15-20 мін.
- Папайя ріжиться практично любої форми залежить від квітки, головне щоб вона була свіжою і неспілою. Папайю тримайте дуже ніжно.
- Кавун повинен бути ярко червоним. Шкіра тонка.
- Ананас повинен бути з свіжою зеленою вершиною. Вона дуже добре використовується в композиціях і довго залишається свіжою. Нарізаний ананас зберігається в закритому харчовому  контейнері в холодильнику.
- Яблука,груші і банани можуть бути будь-якого кольору, щільні і глянцеві. Розмір будь-який, перед карвінгом і після нього мочіть їх на 15-20 хв. у воді з лимонним соком.
 Як тільки ми вибрали фрукт настав час робити серйозну роботу:
- перед карвінгом будь-який фрукт повинен бути ретельно вимитий.
- якщо ви почистили шкірку фрукта, то вимийте його без шкіри ще раз.
- виберіть відповідні інструменти. 
- якщо потрібно підточіть ножі. 
- тримайте ножі для карвінгу так же як тримаєте ручку або олівець
Інколи розслабляйте руку. Завжди тримайте миску з крижаною водою біля себе. Будьте старанними і терплячими.
Последнее изменениеПонедельник, 16 марта 2020 08:58

Оставить комментарий

Наверх