VT Farm - шаблон joomla Форекс

ЦІКАВІ ФАКТИ

Яблуко
 Яблуко—це скарбничка поживних і корисних речовин. Людям давно відомо про корисні властивості яблук і можливо тому вони часто фігурують у різноманітних міфах та легендах. Сподіваємось наші цікаві факти стануть ще однією причиною з'їсти яблуко.
яблуко 1
Цікаві факти про яблуко
1.За дослідженнями археологів яблука почали вживати у їжу 8,5 тисяч років тому.
2.До Європи яблука потрапили завдяки римським солдатам і в давнину вважались розкішшю і були ознакою багатства. Яблука були обов'язковими фруктами на столах заможних греків та римлян.
3.В місті Кролевці Сумської області росте яблуня, яка належить до числа природних чудес України. Вік живого пам'ятника природи понад 200 років. Яблуня-сад або яблуня-колонія росте у вигляді величезного куща на території понад 100 кв. м, вона вже давно втратила основний материнський стовбур, проте налічується близько п'ятнадцяти врослих в землю стовбурів-гілок. Це єдина в світі яблуня, яка росте таким чином і природа даного феномену досі не вивчена. Винятковий також є те, що з її насіння виростають абсолютно звичайні яблуні.
4.Якщо яблуко розрізати впоперек то малюнок на серцевині на вигляд як п'ятикутна зірка. Саме тому стародавні алхіміки вважали яблуко символом знань.
5.Пальму першості по виробництві яблук без сумнівів отримує Китай, срібло отримує США. У Європі найбільшу кількість яблук вирощує Польща.
6.Для виготовлення одного літру яблучного сидру, використовують близько десяти яблук.
7.Через специфіку клімату в Африці, яблука вирощують тільки в середземноморських регіонах.
8.У Європі, в середньому, людина з'їдає близько 65 яблук кожного року.
9.Американським селекціонером Альбертом Еттером в 1940 році було виведено незвичний сорт яблук з м'якоттю червонувато-рожевого кольору. Сорт отримав назву Рожеві перли і був запатентований в 1944 році, а на наступний рік його представили в каталогах для садівників.
10.Відома актриса і співачка Гвінет Пелтроу назвала свою першу дочку Apple, що з англійської перекладається як яблуко.
11.Ви коли-небудь задавались питанням, чому яблука плавають і не тонуть? Відповідь доволі проста — вони на 25% складаються з повітря, м'якоть доволі пориста і в середині яблука є пустоти, які виконують роль поплавка. Свіжі яблука мають меншу щільність, ніж вода.
12.Всі, хто коли-небудь варив компот з яблук, помічали, що яблука спочатку а лише трохи розварюються в киплячій воді. Це відбувається тому, що коли вода починає нагріватися і доходить до кипіння, повітря в яблуках починає вивільнятись і вони змінюють свою щільність. Коли компот вже майже готовий, внутрішня структура яблук руйнується, хоч їхня форма залишається практично незмінена. Повітря, яке містилось всередині, заміщується молекулами води і яблука тонуть на дно посудини.
   У міфах та легендах різних країн і народів ,яблуко має різнобічнe символічне значення. У християнській традиції з яблуні починається історія людства – адже, за Біблією, саме вона була тим райським Древом Пізнання добра і зла, плоди якого на свою біду вкусили наші прабатьки, піддавшись спокусі лукавого Змія. За що і були вигнані з Раю: Адам – ​​щоб у поті чола добувати хліб свій, Єва – в муках народжувати дітей своїх.
яблуко 2
Последнее изменениеПонедельник, 16 марта 2020 11:39
  • Оцените материал
    (0 голосов)
  • Опубликовано в ЯБЛУКО
  • Прочитано 6118 раз
Другие материалы в этой категории: ІНСТРУКЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ »

Оставить комментарий

Наверх