VT Farm - шаблон joomla Форекс

ЦІКАВІ ФАКТИ

Банан
 Бана́н (Musa)—рід багаторічних трав'янистих рослин родини бананових. Його батьківщиною є тропіки Південно-Східної Азії, зокрема Малайського архіпелагу, де він з давніх часів використовується дуже широко. Бананами також називають їстівні плоди цих рослин. Станом на сьогодні різні сорти культигену Musa paradisiaca, створеного на основі деяких видів цих рослин, культивуються в тропічних країнах і в багатьох з них складають найважливішу частку експорту. Частка бананів серед вирощуваних культур займає четверте місце у світі, поступаючись тільки рису, пшениці й кукурудзі. Рід об'єднує 40—80 видів (залежно від класифікації), поширених головним чином у Південно-Східній Азії і на островах Тихого океану. Найпівнічніший вид — японський банан (Musa basjoo), родом з материкового Китаю, вирощується як декоративна рослина на чорноморському узбережжі Кавказу, в Криму і Грузії.
банан 1
Історичні факти
1.Банан—це ягода.
2.Першим президентом Зімбабве був Канаан Банана.
3.Банани бувають не лише жовті, але і червоні. В червоних ніжніша м’якоть, і перевезення вони не переносять.
4.У бананах міститься більше вітаміну В6, чим в інших фруктах. Відомо, що цей вітамін несе відповідальність за гарний настрій.
5.По вазі урожай бананів складає другий за величиною урожай в світі, випереджаючи виноград на третьому місці, і поступаючись першим місцем апельсинам.
6.Індія і Бразилія вирощують більше бананів, чим будь-яка інша країна в світі.
7.Банани майже в півтора рази ситніші за картоплю, а в сушених бананах в п’ять разів більше калорій чим в сирих. У одному банані міститься до 300 міліграмів калія, який допомагає боротися з підвищеним тиском і укріплює сердечний м’яз. Кожному з нас в добу потрібно 3 або 4 г калія.
8.Майт Лепік з Естонії переміг в першому в світі змаганні по поїданню бананів на швидкість. Йому удалося з’їсти 10 бананів за 3 хвилини. Його секрет був в поглинанні бананів разом з шкіркою—так він заощадив час.
9.На латинській банан називається «Musa sapientum», що означає «фрукт мудрої людини».
10.Світовий рекорд по поглинанню бананів за 1 годину—81 банан.
банан 2
Последнее изменениеСреда, 03 июня 2020 09:36
  • Оцените материал
    (0 голосов)
  • Опубликовано в БАНАН
  • Прочитано 6075 раз
Другие материалы в этой категории: ІНСТРУКЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ »

Оставить комментарий

Наверх